Odpowiadających produktów:
41
Widok
Siatka Lista
Kolejność

1-35 of 41

Strona:
 1. 1
 2. 2
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Co to jest nebulizacja?

  Jeśli Twoja przygoda z nebulizacją właśnie się zaczyna, domyślamy się, że wiele zagadnień jest dla Ciebie niezrozumiałych. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi materiałami. Dzięki nim dowiesz się m. in. czym jest nebulizacja, kiedy powinno się z niej korzystać i czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania.

  dla Rodziców
 2. Akcesoria do nebulizacji – konserwacja i czyszczenie

  Wchodząc do sklepu czy apteki w poszukiwaniu inhalatora, tak bardzo skupiamy się na konkretnych parametrach urządzenia, że całkiem zapominamy zapytać o akcesoria. Akcesoria do nebulizacji są niezbędnym wyposażeniem, każdego inhalatora. Bez nich nawet najdroższy inhalator jest całkowicie bezużyteczny. 

  dla Rodziców
 3. Jaki inhalator wybrać dla dziecka?

  Nebulizacja jest obecnie najpowszechniejszą metoda leczenia chorób układu oddechowego u dzieci. Ta metoda jest szczególnie zalecana w przypadku leczenia chorób przewlekłych takich jak astma, alergie, mukowiscydoza czy inne schorzenia genetyczne. Nebulizacja pozwala uzyskać maksymalne stężenie substancji leczniczej, dokładnie w tym miejscu gdzie rozwija się proces zapalny. Dodatkowo w przypadku leczenia chorób przewlekłych, ogranicza ryzyko powikłań ogólnoustrojowych. W odróżnieniu od doustnej farmakoterapii, nie obciąża układu pokarmowego i wydalniczego.

  dla Rodziców
 4. Nebulizacja -pierwsza pomoc przy szczekającym kaszlu u dziecka

  Kaszel i katar to najczęstsze objawy, które towarzyszą przeziębieniu czy infekcji. Rozpoznanie kataru, raczej nie przysparza nam żadnych problemów. Z kaszlem jest już dużo trudniej. Jest kilka rodzajów kaszlu w tym: kaszel mokry, suchy czy szczekający. Ten ostatni jest zmorą wszystkich rodziców. Dlaczego? Ponieważ szczekający kaszel może być objawem podgłośniowego zapalnia krtani czy krupu. Powstający w tych przypadkach obrzęk krtani, może doprowadzić do zaburzeń toru oddychania a w tragicznych przypadkach nawet do uduszenia.

  dla Rodziców
 5. Nowoczesny inhalator to podstawa

  Najlepszym sposobem na umilenie naszym pociechom zabiegu jest zabawa. Odwrócenie uwagi sprawi, że dziecko nawet nie zauważy kiedy nebulizacja dobiegnie końca. Czytanie książeczki, układanie puzzli czy gra? Wybór należy do Ciebie! Polecamy również serię kolorowanek nawiązujących częściowo do nebulizacji. Pokaż swojemu dziecku, że nebulizacja jest naprawdę przyjemna. Wszystkie kolorowanki można wydrukować i pokolorować zgodnie z własnym gustem lub korzystając z naszych propozycji.

  dla Dzieci
 6. Znajdź różnice

  Na jednym z obrazków brakuje pięciu elementów. Czy czas nebulizacji wystarczy do rozwikłania zagadki?

  dla Dzieci

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.