Odpowiadających produktów:
20
Widok
Siatka Lista
Kolejność
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Co to jest nebulizacja?

  Jeśli Twoja przygoda z nebulizacją właśnie się zaczyna, domyślamy się, że wiele zagadnień jest dla Ciebie niezrozumiałych. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi materiałami. Dzięki nim dowiesz się m. in. czym jest nebulizacja, kiedy powinno się z niej korzystać i czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania.

  dla Rodziców
 2. Akcesoria do nebulizacji – konserwacja i czyszczenie

  Wchodząc do sklepu czy apteki w poszukiwaniu inhalatora, tak bardzo skupiamy się na konkretnych parametrach urządzenia, że całkiem zapominamy zapytać o akcesoria. Akcesoria do nebulizacji są niezbędnym wyposażeniem, każdego inhalatora. Bez nich nawet najdroższy inhalator jest całkowicie bezużyteczny. 

  dla Rodziców
 3. Jaki inhalator wybrać dla dziecka?

  Nebulizacja jest obecnie najpowszechniejszą metoda leczenia chorób układu oddechowego u dzieci. Ta metoda jest szczególnie zalecana w przypadku leczenia chorób przewlekłych takich jak astma, alergie, mukowiscydoza czy inne schorzenia genetyczne. Nebulizacja pozwala uzyskać maksymalne stężenie substancji leczniczej, dokładnie w tym miejscu gdzie rozwija się proces zapalny. Dodatkowo w przypadku leczenia chorób przewlekłych, ogranicza ryzyko powikłań ogólnoustrojowych. W odróżnieniu od doustnej farmakoterapii, nie obciąża układu pokarmowego i wydalniczego.

  dla Rodziców

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.