TOW003711 https://nebulizacja.pl/media/catalog/product/cache/8/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_airpro_3000_plus_2_.jpg FLAEM FLAEM AP50P00
TOW003711
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
575
575.00
00
PLN
Cena Netto: 532,41 PLN

Wyróżniki

Do użytku szpitalnego Regulacja MMAD Nebulizator RF7 Dual Speed Plus Bardzo cichy Maski Soft Touch Profesjonalny filtr powietrza kompatybilny z Rhino Clear

Opis

Szpitalny Flaem AirPro 3000 Plus to wytrzymały inhalator użytku szpitalnego, opieki domowej i wynajmu. Wytrzymały cichy kompresor zapewnia możliwość ciągłej szybkiej i najważniejsze skutecznej inhalacji. Możliwość regulacji Flaem AirPro 3000 Plus posiada porkętło regulacji ciśnienia. Dzięki możliwością zmiany cisnienia, możemy regulować MMAD Wygodny Inhalator Flaem AirPro 3000 posiada wygodny uchwyt do przenoszenia oraz torbę w której możemy transportować lub przechowywać sprzęt. Profesjonalny filtr Dzięki przezroczystej pokrywie jest możliwość stałej kontroli czystości filtra. Łatwa wymiana w razie wymiany. Nebulizator RF7 Speed Plus Dzięki połączeniu wydajneg kompresor z najnowszym nebulizatorem RF7 Speed Plus firma Flaem uzyskała inhalator o bardzo wysokiej wydajności i odpowiedniej wielkości cząsteczek. Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji.Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu). Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany. Soft Touch W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe.

Szpitalny

Flaem AirPro 3000 Plus to wytrzymały inhalator użytku szpitalnego, opieki domowej i wynajmu. Wytrzymały cichy kompresor zapewnia możliwość ciągłej szybkiej i najważniejsze skutecznej inhalacji.

Możliwość regulacji

Flaem AirPro 3000 Plus posiada porkętło regulacji ciśnienia. Dzięki możliwością zmiany cisnienia, możemy regulować MMAD

Wygodny

Inhalator Flaem AirPro 3000 posiada wygodny uchwyt do przenoszenia oraz torbę w której możemy transportować lub przechowywać sprzęt.

Profesjonalny filtr

Dzięki przezroczystej pokrywie jest możliwość stałej kontroli czystości filtra. Łatwa wymiana w razie wymiany.

Nebulizator RF7 Speed Plus

Dzięki połączeniu wydajneg kompresor z najnowszym nebulizatorem RF7 Speed Plus firma Flaem uzyskała inhalator o bardzo wysokiej wydajności i odpowiedniej wielkości cząsteczek.

Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji.Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu). Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany.

Soft Touch

W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe.

Dane techniczne

SKU TOW003711
BLOZ 7 9087734
Grupa produktów Inhalatory profesjonalne
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Wyrób medyczny do podawania pacjentowi nebulizowanego leku.
Marka FLAEM
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 w zależności od ustawień inhalatora
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% w zależności od ustawień inhalatora
Tryb pracy ciągły
Głośność 55 db (A)
Wydajność kompresora 14l/min
Przepływ powietrza z nebulizatora w zależności od ustawień inhalatora
Ciśnienie robocze z nebulizatora w zależności od ustawień inhalatora
Ciśnienie maksymalne (bar) 3,5±0,5 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Waga urządzenia 2,4 kg
Wymiary 26 x 12 x 23,5 cm
CE CE0051
Skład zestawu Inhalator, Nebulizator RF7 Duale Speed Plus, przewód powietrzny 2m, Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Filtr, Ustnik
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Certyfikat CE Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Ulotka

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.