TOW017996 https://nebulizacja.pl/media/catalog/product/cache/8/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/a/m/amp_ka_1.jpg INNY MARIMER 301501 5
TOW017996
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Wysokie stężenie Bez konserwantów Nawilża Oczyszcza

Opis

Oferta zawiera: 5 ampułek po 5ml MARIMER INHALATION Hipertoniczna woda morska / sól do inhalacji 2.2% Trafione rozwiązanie do nebulizacji, odblokowuje drogi oddechowe.WskazaniaZalecany do stosowania w formie inhalacji lub aerozoloterapii w celu poprawy funkcjonowania dróg oddechowych w przypadku problemów z oddychaniem, zwłaszcza u osób chorych  na mukowiscydozę, ostre stany zapalne oskrzelików lub przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP).Opis produktuNaturalne składniki pochodzenia morskiego sprawiają, że produkt jest zalecany już do 1 dnia życia, dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych w celu nawilżenia i odblokowania dróg oddechowych w przypadku zatkania, utrudnionego oddychania, świszczącego oddechu lub przewlekłego kaszlu. Osmotyczne działanie produktu pomaga rozrzedzić i usunąć nadmiar wydzieliny śluzowej poprzez pobudzenie wydzielania w drogach oddechowych. Ułatwia oddychanie i poprawia jakość życia. Roztworu można używać w formie inhalacji lub aerozoloterapii.DawkowanieZaleca się stosowanie 1 ampułki o pojemności 5 ml podczas 1 aerozoloterapii lub inhalacji. Stosować 2-4 razy dziennie po 1 ampułce lub postępować zgodnie z zaleceniem lekarza.Dostępne opakowania5 ampułek x 5 ml.Środki ostrożności Skład100% roztwór sterylnej, hipertonicznej wody morskiej (odpowiada 22 g/l soli). Nie zawiera konserwantów. Sterylny roztwór.Postać100 % roztwór wody morskiej do nebulizacji.Nie stosować produktu do iniekcji. Należy postępować zgodnie z instrukcją użycia dołączoną do nebulizatora przez producenta. Nie mieszać produktu z innymi lekami.OstrzeżeniaNie stosować w przypadku nadwrażliwości na wodę morską. Nie stosować u wcześniaków.DystrybutorGlenmark Pharmaceuticals Sp. z o. o.

marimer2

Oferta zawiera:

5 ampułek po 5ml MARIMER INHALATION Hipertoniczna woda morska / sól do inhalacji 2.2%

Trafione rozwiązanie do nebulizacji, odblokowuje drogi oddechowe.

Wskazania

Zalecany do stosowania w formie inhalacji lub aerozoloterapii w celu poprawy funkcjonowania dróg oddechowych w przypadku problemów z oddychaniem, zwłaszcza u osób chorych  na mukowiscydozę, ostre stany zapalne oskrzelików lub przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP).
Opis produktu

Naturalne składniki pochodzenia morskiego sprawiają, że produkt jest zalecany już do 1 dnia życia, dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych w celu nawilżenia i odblokowania dróg oddechowych w przypadku zatkania, utrudnionego oddychania, świszczącego oddechu lub przewlekłego kaszlu. Osmotyczne działanie produktu pomaga rozrzedzić i usunąć nadmiar wydzieliny śluzowej poprzez pobudzenie wydzielania w drogach oddechowych. Ułatwia oddychanie i poprawia jakość życia. Roztworu można używać w formie inhalacji lub aerozoloterapii.
Dawkowanie

Zaleca się stosowanie 1 ampułki o pojemności 5 ml podczas 1 aerozoloterapii lub inhalacji. Stosować 2-4 razy dziennie po 1 ampułce lub postępować zgodnie z zaleceniem lekarza.
Dostępne opakowania

5 ampułek x 5 ml.
Środki ostrożności

Skład

100% roztwór sterylnej, hipertonicznej wody morskiej (odpowiada 22 g/l soli). Nie zawiera konserwantów. Sterylny roztwór.
Postać

100 % roztwór wody morskiej do nebulizacji.

Nie stosować produktu do iniekcji. Należy postępować zgodnie z instrukcją użycia dołączoną do nebulizatora przez producenta. Nie mieszać produktu z innymi lekami.
Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na wodę morską. Nie stosować u wcześniaków.
Dystrybutor

Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o. o.

Dane techniczne

SKU TOW017996
Kod EAN 3518646673047
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Marka INNY
Skład zestawu 5 ampółek w opakowaniu zastępczym
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.