TOW003828 https://nebulizacja.pl/media/catalog/product/cache/8/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/a/k/akcesoria-zestaw-do-inhalatora-pneumatyczno-t_okowego-flaem.jpg FLAEM FLAEM ACO503P
TOW003828
Ocena
5/5
Podziel się
51
51
00
Cena Netto: 47,22 PLN

Wyróżniki

Komplet akcesoriów Nebulizator RF7 Dual Speed Plus Silver Ustnik 2 maski Soft Touch

Opis

W zestawie nebulizator RF7 Dual Speed Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji. Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu). Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku. Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany. Dedykowany do inhalatorów Flaem Nuova: Respirair, Wineb W zestawie dwie maski Soft Touch (mała i duża) i ustnik W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe, szczególnie dla dzieci, które nie lubią ustników.

W zestawie nebulizator RF7 Dual Speed

Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji.

Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu).

Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku. Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany.

Dedykowany do inhalatorów Flaem Nuova: Respirair, Wineb

W zestawie dwie maski Soft Touch (mała i duża) i ustnik

W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe, szczególnie dla dzieci, które nie lubią ustników.

Dane techniczne

SKU TOW003828
Marka FLAEM
Parametry certyfikowane przez TÜV NIE
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 w zależności od inhalatora
Tryb pracy nie dotyczy
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Jerzy

Ocena

5/5
Polecam
0 5 5 1 1

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.