TOW009884 https://nebulizacja.pl/media/catalog/product/cache/8/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/r/h/rhino-clear-ergo-plus-jpg.jpg FLAEM FLAEM ACO702P
TOW009884
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
89
89.00
00
PLN
Cena Netto: 82,41 PLN

Wyróżniki

Ergonomiczny kształt Płukanie jamy nosowej u dorosłych i dzieci 3 miekkie końcówki Dociera tylko do górnych dróg oddechowych Przycisk dozowania lekarstwa

Opis

Irygator do nosa Rhino Clear Ergo Plus to przyjemność swobodnego oddychania. To innowacyjny produkt do profilaktyki i terapii oddechowej.  Specjalnie zaprojektowany do codziennego płukania jamy nosowej u dorosłych i dzieci, przy zastosowaniu zarówno roztworu soli fizjologicznej jak i leków do użycia drogą aerozolu, zgodnie z zaleceniami lekarza. Rhino Clear Ergo Plus ma specjalny ergonomiczny kształt, by móc łatwiej utrzymać go w dłoni. Rhino Clear Ergo Plus w połączeniu ze sprężarką Flaem, rozpyla roztwory do płukania jamy nosowej, rozpylanie jest uruchamiane przez nacisnięcie przycisku znajdującego się na obudowie. Na korpusie irygatora znajdują się dwa przylegające do siebie zbiorniki, z których jeden jest przeznaczony na roztwór do rozpylania, a drugi na zużyty roztwór. W górnej części irygatora należy wlozyc końcówke nosową. Miękkie końcówki dostępne są w 3 różnych rozmiarach, dostosowanych do wielkości otworów nosowych użytkownika. Rhino Clear Ergo Plus można używać do: 1. Fizjologiczne płukanie jam nosowych (roztwór fizjologiczny lub woda termalna). Jest użyteczny dla dziecka, aby pomóc mu w higienie nosa. U dorosłych wspomaga fizjologiczne oczyszczanie nosa i może być stosowany przed zabiegiem z aerozolem na odcinku oddechowym w celu ułatwienia rozprowadzenia leku. 2. Płukanie terapeutyczne: podawanie leków powinno nastąpić zgodnie ze wskazaniami lekarza lub farmaceuty, którzy określą rodzaj lekarstwa, dawki oraz okres trwania zabiegu. 3. Wspomóc dziecko w swobodnym oddychaniu; do 1 roku życia dziecko oddycha wyłącznie nosem, dlatego jeśli jest zatkany, oddychanie dziecka jest utrudnione, budzi się w nocy, ma trudności z jedzeniem i często płacze. Biorąc pod uwagę, że aż do wieku 3 lat, dziecko nie jest w stanie samo wydmuchać sobie noska, śluz z uwięzionymi bakteriami, wirusami i kurzem osadzają się w kanałach nosowych. Do oczyszczenia nosa wskazane są dwa sposoby: płukanie jamy nosowej i usuwanie śluzu; do płukania polecamy Rhino Clear® Ergo Plus a do usuwania śluzu aspirator do nosa dla dzieci. Rozpyla 10 ml. lekarstwa w 2 minuty. Wytwarza strumień rozpylonych cząstek płynu płuczącego o stosunkowo dużej średnicy, dzięki temu lekarstwo dociera tylko do górnych dróg oddechowych. Wszystkie elementy można myć i sterylizować. Irygator jest bardzo higieniczny bo rozkłada się na pojedyncze elementy. W opakowaniu: Nasadka nosowa „A", wskazana do użycia do wieku 3 lat; Nasadka nosowa “M", wskazana do użycia od 3 lat do 12 lat; Nasadka nosowa “L”,  wskazana do użycia od 12 lat wzwyż; Separator; Rozpylacz; Korpus irygatora z ergonomicznym uchwytem i przyciskiem dozowania; Zbiornik do rozpylania o poj. 10 ml; Zbiornik na zużytą ciecz; Złączka do połączenia rurki z irygatorem do nosa.   Wszystkie produkty FLAEM są:  wolne od BPA, wolne od ftalanów, zgodne z europejskim standardem: EN 10993-1. CE0051.  

Irygator do nosa Rhino Clear Ergo Plus to przyjemność swobodnego oddychania.

To innowacyjny produkt do profilaktyki i terapii oddechowej.  Specjalnie zaprojektowany do codziennego płukania jamy nosowej u dorosłych i dzieci, przy zastosowaniu zarówno roztworu soli fizjologicznej jak i leków do użycia drogą aerozolu, zgodnie z zaleceniami lekarza. Rhino Clear Ergo Plus ma specjalny ergonomiczny kształt, by móc łatwiej utrzymać go w dłoni.

Rhino Clear Ergo Plus w połączeniu ze sprężarką Flaem, rozpyla roztwory do płukania jamy nosowej, rozpylanie jest uruchamiane przez nacisnięcie przycisku znajdującego się na obudowie. Na korpusie irygatora znajdują się dwa przylegające do siebie zbiorniki, z których jeden jest przeznaczony na roztwór do rozpylania, a drugi na zużyty roztwór. W górnej części irygatora należy wlozyc końcówke nosową. Miękkie końcówki dostępne są w 3 różnych rozmiarach, dostosowanych do wielkości otworów nosowych użytkownika.

flaem rhino clear ergo plus

Rhino Clear Ergo Plus można używać do:

1. Fizjologiczne płukanie jam nosowych (roztwór fizjologiczny lub woda termalna). Jest użyteczny dla dziecka, aby pomóc mu w higienie nosa. U dorosłych wspomaga fizjologiczne oczyszczanie nosa i może być stosowany przed zabiegiem z aerozolem na odcinku oddechowym w celu ułatwienia rozprowadzenia leku.

2. Płukanie terapeutyczne: podawanie leków powinno nastąpić zgodnie ze wskazaniami lekarza lub farmaceuty, którzy określą rodzaj lekarstwa, dawki oraz okres trwania zabiegu.

3. Wspomóc dziecko w swobodnym oddychaniu; do 1 roku życia dziecko oddycha wyłącznie nosem, dlatego jeśli jest zatkany, oddychanie dziecka jest utrudnione, budzi się w nocy, ma trudności z jedzeniem i często płacze. Biorąc pod uwagę, że aż do wieku 3 lat, dziecko nie jest w stanie samo wydmuchać sobie noska, śluz z uwięzionymi bakteriami, wirusami i kurzem osadzają się w kanałach nosowych. Do oczyszczenia nosa wskazane są dwa sposoby: płukanie jamy nosowej i usuwanie śluzu; do płukania polecamy Rhino Clear® Ergo Plus a do usuwania śluzu aspirator do nosa dla dzieci.

Rozpyla 10 ml. lekarstwa w 2 minuty.

Wytwarza strumień rozpylonych cząstek płynu płuczącego o stosunkowo dużej średnicy, dzięki temu lekarstwo dociera tylko do górnych dróg oddechowych. Wszystkie elementy można myć i sterylizować. Irygator jest bardzo higieniczny bo rozkłada się na pojedyncze elementy. W opakowaniu:

Nasadka nosowa „A", wskazana do użycia do wieku 3 lat;

Nasadka nosowa “M", wskazana do użycia od 3 lat do 12 lat;

Nasadka nosowa “L”,  wskazana do użycia od 12 lat wzwyż;

Separator;

Rozpylacz;

Korpus irygatora z ergonomicznym uchwytem i przyciskiem dozowania;

Zbiornik do rozpylania o poj. 10 ml;

Zbiornik na zużytą ciecz;

Złączka do połączenia rurki z irygatorem do nosa.

 

Wszystkie produkty FLAEM są:  wolne od BPA, wolne od ftalanów, zgodne z europejskim standardem: EN 10993-1. CE0051.

 

Dane techniczne

SKU TOW009884
Kod EAN 8018294013370
BLOZ 7 9092259
Grupa produktów Oczyszczacze nosa i zatok
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie -
Marka FLAEM
CE 0051
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Deklaracja zgodności Certyfikat CE Powiadomienie URPLWMiPB

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.