TOW019011 https://nebulizacja.pl/media/catalog/product/cache/8/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_zestaw_do_nebulizacji_vitammy.jpg VITAMMY VITAMMY ACO751P
TOW019011
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
32
32.00
00
PLN
Cena Netto: 29,63 PLN

Opis

Uniwersalny zestaw do nebulizacji z maską dla dzieci i dla dorosłych Dedykowany do inhalatora Vitammy Microfine+   Pasuje do większości inhalatorów pneumatyczno tłokowych.  Skład zestawu: duża maska dla dorosłych i mała maska dziecięca Wykonane z elastycznego tworzywa by dopasować się do kształtu twarzy. W masce wycięte są otwory bezpieczeństwa, ułatwiające oddychanie. Na bokach maski umieszczono otwory mocujące gumkę, by maska przylegała do twarzy i była szczelna. Dla najmłodszych pacjentów maseczka jest jedynym rozwiązaniem, wystarczy, że dziecko będzie oddychało, a mgiełka z nebulizatora wraz z wdechem będzie kierowana do dróg oddechowych. Maski łatwo utrzymać w czystości, wystarczy umyć je w letniej wodzie z niewielkim dodatkiem płynu do naczyń, osuszyć i schować. Zestaw zawiera również ustnik, przewód powietrzny oraz nebulizator RF8 Nebulizator RF8- Całkowita pojemność nebulizatora wynosi 8 ml co pozwala na jednorazowe podanie pełnej dawki leku zapisanego przez lekarza. Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Minimalna objętość to 2 ml. Wielkość cząsteczek (MMAD) 3,16 μm. Można stosować zestaw w innych inhalatorach, UWAGA! parametry mgiełki oraz inhalacji danego inhalatora mogą ulec zmianie.

Uniwersalny zestaw do nebulizacji z maską dla dzieci i dla dorosłych

Dedykowany do inhalatora Vitammy Microfine+ 

 Pasuje do większości inhalatorów pneumatyczno tłokowych. 

Skład zestawu: duża maska dla dorosłych i mała maska dziecięca Wykonane z elastycznego tworzywa by dopasować się do kształtu twarzy. W masce wycięte są otwory bezpieczeństwa, ułatwiające oddychanie. Na bokach maski umieszczono otwory mocujące gumkę, by maska przylegała do twarzy i była szczelna.

Dla najmłodszych pacjentów maseczka jest jedynym rozwiązaniem, wystarczy, że dziecko będzie oddychało, a mgiełka z nebulizatora wraz z wdechem będzie kierowana do dróg oddechowych. Maski łatwo utrzymać w czystości, wystarczy umyć je w letniej wodzie z niewielkim dodatkiem płynu do naczyń, osuszyć i schować.

Zestaw zawiera również ustnik, przewód powietrzny oraz nebulizator RF8

Nebulizator RF8- Całkowita pojemność nebulizatora wynosi 8 ml co pozwala na jednorazowe podanie pełnej dawki leku zapisanego przez lekarza. Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Minimalna objętość to 2 ml. Wielkość cząsteczek (MMAD) 3,16 μm. Można stosować zestaw w innych inhalatorach, UWAGA! parametry mgiełki oraz inhalacji danego inhalatora mogą ulec zmianie.

Dane techniczne

SKU TOW019011
Kod EAN 8018294017118
BLOZ 7 9107562
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent Flaem Nuova S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka Zawiera małe elementy, któr mogą powodować ryzyko połknięcie przez dzieci.
Zastosowanie Wyrób medyczny przeznaczony do inhalacji i podawania leków przepisanych bądź zalecanych przez lekarza, który ocenił stan ogólny pacjenta z zesatwem akcesoriów.
Marka VITAMMY
Skład zestawu Duża maska dla dorosłych, Mała maska dla dzieci, ustnik, nebulizator RF8, przewód powietrzny
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności Certyfikat CE Powiadomienie URPLWMiPB Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.