TOW015065 https://nebulizacja.pl/media/catalog/product/cache/8/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/z/a/zablocka-mgielka-950-ml.jpg INNY ZABLOCKA 950
TOW015065
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
32
00
PLN
17
17.97
97
PLN
Cena Netto: 14,61 PLN

Wyróżniki

Naturalna Przeciwwirusowa Przeciwbakteryjna Przeciwgrzybicza Wspomaga odporność Przyśpiesza leczenie

Opis

Zabłocka mgiełka solankowa jodowo-bromowa do inhalacji 950mlSolanka jodowo-bromowa w płynie do inhalacji, nawilżaczy i płukania gardłaZabłocka Mgiełka solankowa jodowo - bromowa jest to substancja, która posiada wysokie stężenie jodu i innych mikro i makro pierwiastków.W 1 litrze solanki znajduje się ponad: 110 mg jodu, 130 mg bromu, 800 mg wapnia, 400 mg magnezu. Solanka ta czysta biologicznie, gdyż przez miliony lat nie miała kontaktu ze światem zewnętrznym. Złoże solankowe znajduje się w Dębowcu na głębokości ponad 500 m pod powierzchnią ziemiAnaliza fizyko-chemiczna solanki z odwiertu St-5 przeprowadzona w dniu 29.10.2014 przez Laboratotium Analiz Wód Głównego Instytutu GórnictwaWygląd zewnętrzny: woda przeźroczysta, bezbarwnaZapach: swoistySmak: słonyOdczyn pH: 7,4Przewodność: 53400 Ms/cmAnionyjodki 120 mg/kgbromki 160 mg/kgkrzemiany11,6 mg/kgwodorowęglany 61 mg/kgchlorki 23000 mg/kgsiarczany 2,7 mg/kgKationywapń 1170 mg/kgmagnez 516 mg/kgpotas 86,5 mg/kgżelazo 0,44 mg/kgsód 13100mg/kgstront 44,8 mg/kgZABŁOCKA MGIEŁKA SOLANKOWA JODOWO-BROMOWA przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych.Skuteczność Zabłockiej mgiełki solankowej wynika z jej naturalnej kompozycji mineralnej, a zwłaszcza z bardzo wysokiego stężenia jodu, oraz takich pierwiastków jak: brom, wapń i magnez. SPOSÓB UŻYCIA - INHALACJEW warunkach domowych do zabiegu stosujemy najczęściej roztwory fizjologiczne o stężeniu ok. 1%.Otrzymamy go rozcieńczając Zabłocką Mgiełkę Solankowa z wodą w proporcji 1 do 2.Silniej działa Zabłocka Mgiełka Solankowa stosowana bez rozcieńczania.Inhalację przeprowadzamy w urządzeniach do tego przeznaczonych tzn inhalatorach i nebulizatorach lub wdychając opary zagotowanej Zabłockiej Mgiełki solankowej.SPOSÓB UŻYCIA - PŁUKANIE UST I GARDŁAPłukanki robimy kilkakrotnie w ciągu dnia, po każdym posiłku oraz po umyciu zębów.SPOSÓB UŻYCIA - NAWILŻANIE I ROZPYLANIEW celu właściwego nawilżenia i zjonizowania pomieszczeń w sezonie grzewczym i w budynkach klimatyzowanych, można stosować Zabłocką mgiełkę solankową jodowo-bromową.Stosujemy ją w urządzeniach do nawilżania, w fontannach, mini tężniach i generatorach aerozoli.WYJĄTKOWOŚĆSkład chemiczny solanki charakteryzuje się wyjątkowo wysoką mineralizacją właściwą dla produktów pochodzących z morza. Stężenie jonów jodu jest najwyższe z dotychczas odkrytych na świecie źródeł solankowych. Nadto w wyjątkowo wysokim stężeniu występują jony: wapnia, magnezu, bromu, boru, krzemu, selenu i wielu innych biopierwiastków.Szczególnie cenną właściwością Mgiełki jest to, że pierwiastki te znajdują się w stanie równowagi chemicznej.Wdychając Zabłocką mgiełkę solankową jodowo-bromową można w warunkach domowych zrekonstruować nadmorski mikroklimat.

Zabłocka mgiełka solankowa jodowo-bromowa do inhalacji 950ml

Solanka jodowo-bromowa w płynie do inhalacji, nawilżaczy i płukania gardła

Zabłocka Mgiełka solankowa jodowo - bromowa jest to substancja, która posiada wysokie stężenie jodu i innych mikro i makro pierwiastków.

W 1 litrze solanki znajduje się ponad: 110 mg jodu, 130 mg bromu, 800 mg wapnia, 400 mg magnezu. Solanka ta czysta biologicznie, gdyż przez miliony lat nie miała kontaktu ze światem zewnętrznym. Złoże solankowe znajduje się w Dębowcu na głębokości ponad 500 m pod powierzchnią ziemi

Analiza fizyko-chemiczna solanki z odwiertu St-5 przeprowadzona w dniu 29.10.2014 przez Laboratotium Analiz Wód Głównego Instytutu Górnictwa
Wygląd zewnętrzny: woda przeźroczysta, bezbarwna
Zapach: swoisty
Smak: słony
Odczyn pH: 7,4
Przewodność: 53400 Ms/cm
Aniony
jodki 120 mg/kg
bromki 160 mg/kg
krzemiany11,6 mg/kg
wodorowęglany 61 mg/kg
chlorki 23000 mg/kg
siarczany 2,7 mg/kg
Kationy
wapń 1170 mg/kg
magnez 516 mg/kg
potas 86,5 mg/kg
żelazo 0,44 mg/kg
sód 13100mg/kg
stront 44,8 mg/kg

ZABŁOCKA MGIEŁKA SOLANKOWA JODOWO-BROMOWA przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych.

Skuteczność Zabłockiej mgiełki solankowej wynika z jej naturalnej kompozycji mineralnej, a zwłaszcza z bardzo wysokiego stężenia jodu, oraz takich pierwiastków jak: brom, wapń i magnez. 

SPOSÓB UŻYCIA - INHALACJE

W warunkach domowych do zabiegu stosujemy najczęściej roztwory fizjologiczne o stężeniu ok. 1%.
Otrzymamy go rozcieńczając Zabłocką Mgiełkę Solankowa z wodą w proporcji 1 do 2.
Silniej działa Zabłocka Mgiełka Solankowa stosowana bez rozcieńczania.
Inhalację przeprowadzamy w urządzeniach do tego przeznaczonych tzn inhalatorach i nebulizatorach lub wdychając opary zagotowanej Zabłockiej Mgiełki solankowej.

SPOSÓB UŻYCIA - PŁUKANIE UST I GARDŁA

Płukanki robimy kilkakrotnie w ciągu dnia, po każdym posiłku oraz po umyciu zębów.

SPOSÓB UŻYCIA - NAWILŻANIE I ROZPYLANIE

W celu właściwego nawilżenia i zjonizowania pomieszczeń w sezonie grzewczym i w budynkach klimatyzowanych, można stosować Zabłocką mgiełkę solankową jodowo-bromową.
Stosujemy ją w urządzeniach do nawilżania, w fontannach, mini tężniach i generatorach aerozoli.

WYJĄTKOWOŚĆ

Skład chemiczny solanki charakteryzuje się wyjątkowo wysoką mineralizacją właściwą dla produktów pochodzących z morza. Stężenie jonów jodu jest najwyższe z dotychczas odkrytych na świecie źródeł solankowych. Nadto w wyjątkowo wysokim stężeniu występują jony: wapnia, magnezu, bromu, boru, krzemu, selenu i wielu innych biopierwiastków.

Szczególnie cenną właściwością Mgiełki jest to, że pierwiastki te znajdują się w stanie równowagi chemicznej.
Wdychając Zabłocką mgiełkę solankową jodowo-bromową można w warunkach domowych zrekonstruować nadmorski mikroklimat.

Dane techniczne

SKU TOW015065
Kod EAN 5907180645043
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Marka INNY
Stawka podatku VAT 23%

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.