TOW016101 https://nebulizacja.pl/media/catalog/product/cache/8/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/r/f/rf6_filter_zdj1_2.jpg FLAEM FLAEM ACO396P
TOW016101
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
35
35.00
00
PLN
Cena Netto: 32,41 PLN

Wyróżniki

Skuteczność filtracji wirusowej: 99 83 % Skuteczność filtracji bakteryjnej: 99 98 %

Opis

Filtr antydyspersyjny FLAEM NUOVA, aby zminimalizować dystrybucję wydychanego leku, wirusów i bakterii w bezpośrednim otoczeniu. Do nebulizacji lekarstw w tym antybiotyków. Firma FLAEM NUOVA opracowała zestaw filtrów i zaworów, który zapobiega zanieczyszczeniu środowiska przez wydychane powietrze pacjenta. Ten zestaw filtrów i zaworów powinien być stosowany w terapii inhalacyjnej, która wykorzystuje leki, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Filtr blokuje także wirusy i bakterie. Stałe wdychanie tych substancji przez osoby pomagające pacjentowi, np. przez krewnych lub personel pielęgniarski w szpitalu lub w gabinecie lekarskim może być szkodliwe. Filtr FLAEM NUOVA zmniejsza zanieczyszczenie środowiska poprzez działanie filtrujące wydychanego powietrza, zanim opuści ono nebulizator z nadmiarem aerozolu z lekiem, bakteriami i wirusami. Działanie to osiąga się przez jednoczesne połączenie otwierania i zamykania systemu zaworów w zestawie z filtrem. Zestaw zapewnia maksymalną skuteczność terapii inhalacyjnej, a także zmniejsza straty i utratę kosztownych leków. Filtr może być używany ze wszystkimi standardowymi kompresorami lub źródłami gazu medycznego oraz nebulizatorami posiadającymi zawór wydechowy. WŁAŚCIWOŚCI FILTRA:Elektrostatyczny typ filtra: jednorazowy.Połączenie: 22M/15F-22F/15MSkuteczność filtracji wirusowej: 99,83 %Skuteczność filtracji bakteryjnej: 99,98 %Skuteczność filtracji dla cząstek o wielkości 2–3 μm: 99 %Skuteczność filtracji dla cząstek o wielkości 0,5 μm: 98 %Przeplyw: 30 lpmDominujący rozmiar cząstek aerozolu: 3,0 +-0,3 μm Aby użyć filt niezbędny jest łacznik T

Filtr antydyspersyjny FLAEM NUOVA, aby zminimalizować dystrybucję wydychanego leku, wirusów i bakterii w bezpośrednim otoczeniu.

Do nebulizacji lekarstw w tym antybiotyków. Firma FLAEM NUOVA opracowała zestaw filtrów i zaworów, który zapobiega zanieczyszczeniu środowiska przez wydychane powietrze pacjenta. Ten zestaw filtrów i zaworów powinien być stosowany w terapii inhalacyjnej, która wykorzystuje leki, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Filtr blokuje także wirusy i bakterie. Stałe wdychanie tych substancji przez osoby pomagające pacjentowi, np. przez krewnych lub personel pielęgniarski w szpitalu lub w gabinecie lekarskim może być szkodliwe.

Filtr FLAEM NUOVA zmniejsza zanieczyszczenie środowiska poprzez działanie filtrujące wydychanego powietrza, zanim opuści ono nebulizator z nadmiarem aerozolu z lekiem, bakteriami i wirusami. Działanie to osiąga się przez jednoczesne połączenie otwierania i zamykania systemu zaworów w zestawie z filtrem. Zestaw zapewnia maksymalną skuteczność terapii inhalacyjnej, a także zmniejsza straty i utratę kosztownych leków. Filtr może być używany ze wszystkimi standardowymi kompresorami lub źródłami gazu medycznego oraz nebulizatorami posiadającymi zawór wydechowy.

WŁAŚCIWOŚCI FILTRA:
Elektrostatyczny typ filtra: jednorazowy.
Połączenie: 22M/15F-22F/15M
Skuteczność filtracji wirusowej: 99,83 %
Skuteczność filtracji bakteryjnej: 99,98 %
Skuteczność filtracji dla cząstek o wielkości 2–3 μm: 99 %
Skuteczność filtracji dla cząstek o wielkości 0,5 μm: 98 %
Przeplyw: 30 lpm
Dominujący rozmiar cząstek aerozolu: 3,0 +-0,3 μm

Aby użyć filt niezbędny jest łacznik T

Dane techniczne

SKU TOW016101
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Marka FLAEM
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Certyfikat CE

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.