TOW017928 https://nebulizacja.pl/media/catalog/product/cache/8/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_light_neb_new_mesh_inhalator_membranowy_www.jpg FLAEM FLAEM P0318EM
TOW017928
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
415
415.00
00
PLN
Cena Netto: 384,26 PLN
Wybrany wariantFLAEM LightNeb NEW MESH

Wyróżniki

Testowany z kortykosteroidami i antybiotykiem Tryb nebulizacji ciągłej i na żądanie Podświetlany i bardzo cichy Łatwy w obsłudze Poręczny i przenośny Łatwe czyszczenie Wyprodukowany we Włoszech Zatwierdzony przez TUV Rheinland

Opis

Sezonowe przeziębienie? Masz rozwiązanie w kieszeni! Inhalator siateczkowy Flaem LightNeb to: Tryb nebulizacji ciągłej i na żądanie. Nebulizacji sterydów i antybiotyków. Podświetlany i bardzo cichy - praktyczny do użycia w nocy . Ergonomiczny i łatwy w obsłudze. Lekki, poręczny, przenośny. Unikalna konstrukcja - łatwe czyszczenie, możliwość dezynfekowania. Wysoka jakość, wyprodukowany we Włoszech. Przebadany i zatwierdzony przez TUV Rheinland.   Ze względu na innowacyjną budowę siateczki, o ultra gładkich otworach, inhalator polecany jest do nebulizacji sterydów i antybiotyków. Nebulizator nowej generacji który poznasz nawet w ciemnościach. Lightneb jest drugą generacją elektronicznych nebulizatorów membranowych FLAEM. Lightneb jest końcowym rezultatem ponad 7 lat badań nad tą specyficzną technologią. Pierwszy i jedyny nebulizator siateczkowy wyprodukowany we Włoszech. Lightneb jest produkowany przez FLAEM, jedną z najstarszych i największych firm w Europie. Wytwarza mgiełkę a nie hałas. Inhalator siateczkowy Flaem LightNeb to: Ulepszona technologia dostarczania lekarstwa. Bez kompromisów w zakresie wydajności. Lepsza ergonomia i łatwa obsługa. Rozszerzone testy laboratoryjne.     Niewielki rozmiar, podświetlenie, zasilany bateriami. Ergonomiczny, unikalny kształt i technologia sprawiają, że LightNeb jest łatwy do złożenia w zaledwie kilku krokach, w 100% przenośny. Unikalna technologia membranowa pozwala na praktycznie bezgłośne tworzenie się cząsteczek aerozolu. Tryb nebulizacji ciągłej i na żądanie. Konstrukcja, umożliwia łatwe czyszczenie i dezynfekcję. Parametry nowoczesnego nebulizatora siateczkowego Flaem LightNeb: Zatwierdzony przez TUV Rheinland MMAD = 3,7-4,6 Frakcja respirabilna = 65% + Szybkość dostarczania ≥ 0,30 ml/min Objętość resztkowa = tylko 0,1 ml Testowany na Uniwersytecie w Parmie pod kątem skutecznej nebulizacji strydów: Budesonidu i Beclometazonu oraz antybiotyku: Tobramycyny. Przetestowano około 4.000 cykli nebulizacji (1 cykl = 5 minut) Ponad 3 godziny pracy na bateriach, przy użyciu średniej jakości baterii 2AA Zgodny z dyrektywą 93/42/EWG Wolny od ftalanów i BPA Zgodny z normą EN10993-1   Niniejszy wyrób medyczny jest urządzeniem elektronicznym urządzeniem do aerozoloterapii, przeznaczonym do nebulizacji roztworów leków (ogólnie mukolitycznych), zawiesin leków (np.:kortykosteroidów, takich jak dipropionian beklometazonu i budezonit) i roztworów soli fizjologicznej, przepisanych lub zalecanych przez lekarza, który ocenił ogólny stan pacjenta.Jednostka ta może byc wykorzystywana w strukturach leczniczych (szpitale, kliniki itp.) oraz domu.

Sezonowe przeziębienie? Masz rozwiązanie w kieszeni!

Inhalator siateczkowy Flaem LightNeb to:

Tryb nebulizacji ciągłej i na żądanie.

Nebulizacji sterydów i antybiotyków.

Podświetlany i bardzo cichy - praktyczny do użycia w nocy .

Ergonomiczny i łatwy w obsłudze.

Lekki, poręczny, przenośny.

Unikalna konstrukcja - łatwe czyszczenie, możliwość dezynfekowania.

Wysoka jakość, wyprodukowany we Włoszech.

Przebadany i zatwierdzony przez TUV Rheinland.

 flaem lightneb

Ze względu na innowacyjną budowę siateczki, o ultra gładkich otworach, inhalator polecany jest do nebulizacji sterydów i antybiotyków.

flaem lightneb

flaem lightneb

Nebulizator nowej generacji który poznasz nawet w ciemnościach.

Lightneb jest drugą generacją elektronicznych nebulizatorów membranowych FLAEM. Lightneb jest końcowym rezultatem ponad 7 lat badań nad tą specyficzną technologią. Pierwszy i jedyny nebulizator siateczkowy wyprodukowany we Włoszech. Lightneb jest produkowany przez FLAEM, jedną z najstarszych i największych firm w Europie.

Wytwarza mgiełkę a nie hałas.

Inhalator siateczkowy Flaem LightNeb to:

Ulepszona technologia dostarczania lekarstwa.

Bez kompromisów w zakresie wydajności.

Lepsza ergonomia i łatwa obsługa.

Rozszerzone testy laboratoryjne.

 flaem lightneb

 flaem lightneb

Niewielki rozmiar, podświetlenie, zasilany bateriami.

Ergonomiczny, unikalny kształt i technologia sprawiają, że LightNeb jest łatwy do złożenia w zaledwie kilku krokach, w 100% przenośny. Unikalna technologia membranowa pozwala na praktycznie bezgłośne tworzenie się cząsteczek aerozolu. Tryb nebulizacji ciągłej i na żądanie. Konstrukcja, umożliwia łatwe czyszczenie i dezynfekcję.

Parametry nowoczesnego nebulizatora siateczkowego Flaem LightNeb:

Zatwierdzony przez TUV Rheinland

MMAD = 3,7-4,6

Frakcja respirabilna = 65% +

Szybkość dostarczania ≥ 0,30 ml/min

Objętość resztkowa = tylko 0,1 ml

Testowany na Uniwersytecie w Parmie pod kątem skutecznej nebulizacji strydów: Budesonidu i Beclometazonu

oraz antybiotyku: Tobramycyny.

Przetestowano około 4.000 cykli nebulizacji (1 cykl = 5 minut)

Ponad 3 godziny pracy na bateriach, przy użyciu średniej jakości baterii 2AA

Zgodny z dyrektywą 93/42/EWG

Wolny od ftalanów i BPA

Zgodny z normą EN10993-1

 flaem lightneb

Niniejszy wyrób medyczny jest urządzeniem elektronicznym urządzeniem do aerozoloterapii, przeznaczonym do nebulizacji roztworów leków (ogólnie mukolitycznych), zawiesin leków (np.:kortykosteroidów, takich jak dipropionian beklometazonu i budezonit) i roztworów soli fizjologicznej, przepisanych lub zalecanych przez lekarza, który ocenił ogólny stan pacjenta.
Jednostka ta może byc wykorzystywana w strukturach leczniczych (szpitale, kliniki itp.) oraz domu.

Dane techniczne

SKU TOW017928
Kod EAN 8018294014926
BLOZ 7 9104736
Grupa produktów Inhalatory przenośne i ultradźwiękowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Wyrób medyczny do podawania pacjentowi nebulizowanego leku.
Marka FLAEM
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3,7-4,6μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 65% +
Tryb pracy ciągły
Głośność ok 40dBA
Szybkość nebulizacji/podawania ≥ 0,30 ml/min
Maksymalna podawana objętość leku 10ml
Waga urządzenia 115g bez baterii
Wymiary 5.0 (Dł.) x 6.2 (Gł.) x 13.7 (Wys.) cm
Zasilanie Baterie
Skład zestawu inhalator, ustnik, maska dla dorosłych soft-touch, maska pediatryczna soft-touch, torba na akcesoria, instrukcja obsługi, baterie
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Ulotka Certyfikat CE

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.