Polska firma Novamed.pl S.A.

Novamed.pl S.A. powstała w 1995 r. jako polska firma rodzinna. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, dziś liczy ponad 50 pracowników. Zajmuje się sprzedażą specjalistycznego sprzętu medycznego i wysokiej jakości produktów medycznych do użytku domowego. Motto od zawsze towarzyszące Novamed brzmi „z troski o zdrowie, dbając o Ciebie”. Nie ma cenniejszej wartości niż zdrowie, stąd też zawsze chętnie angażujemy się w prozdrowotne inicjatywy. Jedną z nich jest stworzenie platformy Nebulizacja.pl i NebulizacjaDzieci.pl

Wieloletnia obecność w branży pozwoliła nam zaobserwować rosnące zainteresowanie nebulizacją, ale także niedostateczne rozpowszechnienie zaktualizowanej wiedzy i możliwości w doborze sprzętu do nebulizacji. Nieujednolicona nomenklatura, trudności w znalezieniu informacji czy rozpowszechnianie nieprawdziwych to tylko niektóre z problemów, na które trafiają osoby zainteresowane nebulizacją. Powielanie błędnych schematów przyczynia się do wykonywania nebulizacji w sposób, który nie wywołuje pożądanego efektu terapeutycznego.

Nebulizacja.pl i NebulizacjaDzieci.pl

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, powstał Program Promocji Prawidłowej Nebulizacji - Nebulizacja.pl i NebulizacjaDzieci.pl, który podpowie jak dobrać odpowiedni zestaw do nebulizacji (inhalator), jak z niego prawidłowo korzystać i poradzić sobie z trudnościami takimi jak np. niechęć dziecka. Zadbaliśmy o to, żeby informacje w naszych artykułach były zgodne z normą PN-EN 13544-1 oraz z najnowszymi przewodnikami AARC (American Association for Respiratory Care). Głęboko wierzymy, że przygotowane artykuły pomogą zrozumieć istotę nebulizacji i ułatwią powadzenie terapii.

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.